Автозапчасть Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо ABE C1D024ABE
Уточнити наявність
Бренд-виробник: ABE
Артикул запчастини: C1D024ABE
Артикул запчастини: C1D024ABE
Характеристики
| Висота [мм] | 77,3 |
| Довжина [мм] | 131,7 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Товщина [мм] | 15,8 |
Встановлюється на автомобілі
| Автомобіль | Двигун | Період виробництва | Обсяг (куб.см) |
Потужність | Код двигуна |
|---|---|---|---|---|---|
| ALFA ROMEO 159 (939) | 1.9 JTDM 16V | 2005 (вересень) - 2011 (листопад) | 1910 | 110 кВт - 150 к.с. | 939 A2.000, Дизель |
| ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) | 1.9 JTDM 16V | 2006 (березень) - 2011 (листопад) | 1910 | 110 кВт - 150 к.с. | 939 A2.000, Дизель |
| ALFA ROMEO 166 (936) | 2.5 V6 24V (936A21__) | 2000 (жовтень) - 2007 (червень) | 2492 | 138 кВт - 188 к.с. | AR 36201, Бензин |
| ALFA ROMEO 166 (936) | 2.5 V6 24V (936A2___) | 1998 (вересень) - 2000 (жовтень) | 2492 | 140 кВт - 190 к.с. | AR 34201, Бензин |
| ALFA ROMEO 166 (936) | 3.0 V6 24V (936A11__) | 2000 (жовтень) - 2007 (червень) | 2959 | 162 кВт - 220 к.с. | AR 36101, Бензин |
| ALFA ROMEO 166 (936) | 3.0 V6 24V (936A1___) | 1998 (вересень) - 2000 (жовтень) | 2959 | 166 кВт - 226 к.с. | AR 34301, AR 34302, Бензин |
| ALFA ROMEO 166 (936) | 3.2 V6 24V | 2003 (жовтень) - 2007 (червень) | 3179 | 176 кВт - 240 к.с. | 936 A.000, Бензин |
| ALFA ROMEO BRERA (939) | 2.4 JTDM 20V | 2006 (січень) - йде виробництво | 2387 | 147 кВт - 200 к.с. | 939 A3.000, Дизель |
| ALFA ROMEO BRERA (939) | 2.4 JTDM 20V | 2007 (травень) - йде виробництво | 2387 | 154 кВт - 210 к.с. | 939 A9.000, Дизель |